Привіт ) думаю порадувати своїх друзів ) і закину пару цікавих фото
Vadim,
Lidmila, Минулого разу щось пішло не так )
Lidmila, Треба загрузить )
А мне фото?
Vadim, В курсі))
Оксана, Так для тебе я можу і так всі фото показать )
Оксана, Мало бути)
І де фото?)
Vadim,


Lidmila, Минулого разу щось пішло не так )
Lidmila, Треба загрузить )
А мне фото?
Vadim, В курсі))
Оксана, Так для тебе я можу і так всі фото показать )
Оксана, Мало бути)
І де фото?)